Služby

V současnosti je hlavním zaměřením společnosti poskytování konstrukčních CAD služeb v oblasti automobilového průmyslu. Z větší části se zabýváme také vizualizacemi, optickými simulacemi a prototypovým vývojem a výrobou.

Konstrukce a vývoj

Konstrukce vnějších i vnitřních automobilových dílů sahá až k založení naší společnosti. Náš tým specialistů má bohaté zkušenosti, které přesahují naši historii. Inženýři s více než 20 lety zkušeností z oblasti automobilového průmyslu i dalších odvětví Vám mohou nabídnout nejen klasickou konstrukci, ale také konzultace a rady týkající se většiny strojírenských oborů.

 „Pro tuto práci používáme programy Catia V5 a Siemens NX, nejpokročilejší software v této oblasti.“

Při konstrukci věnujeme pozornost vyrobitelnosti jednotlivých dílů a domlouváme se s vývojáři, kteří zvažují, zda jsou díly určeny pro kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu.

Součástí naší práce je také 2D dokumentace dle standardů jednotlivých zákazníků. Výkresy i 3D data procházejí kontrolou, která hodnotí jejich kvalitu a přesnost.

Koncepty a skici

Na začátku každého nápadu je skica. Nedílnou součástí všech projektů je dokumentace procesu a změn pomocí rychlých návrhů, skic a výkresů.

V případě potřeby jsme tyto koncepční skici schopni nabídnout jako samostatnou službu, stejně jako schémata a animace.

Vizualizace

Založením Oddělení vizualizací roku 2017 jsme do svého  portfolia přidali další samostatnou činnost, sloužící částečně také jako doprovod konstrukčních projektů. Připravujeme fotorealistické obrázky na základě 3D dat nejen pro automobilový průmysl, ale také například pro architekty, sklárny a začínající start-upy.

Optické simulace

Naši specialisté poskytují také služby v oblasti optických výpočtů, simulací svítivosti, dosvitu zdrojů a fotometrie. Zaměřujeme se nejen na exteriérové, ale také na interiérové ambientní osvětlení vozů.

Animace

Od roku 2017 jsme schopni klientům poskytovat animace na základě 3D modelů a skenů. Tyto slouží k prezentaci klientovi, pro interní potřeby, ale i pro marketing a tvorbu promovideí zákazníka. Pro tuto službu používáme software Autodesk Vred 2021 a Adobe Creative Cloud.

Prototypy

Již více než 5 let konstruujeme a prostřednictvím partnerů vyrábíme prototypy pro naše zákazníky. Zabýváme se jak konstrukcí, tak podporou pro tyto projekty. Naši konstruktéři tráví část svého času přímo na prototypové dílně a takřka online reagují na potřeby výroby.

Speciality

Kromě běžných  služeb jako je CAD konstrukce dílů a vývoj nástrojů jsme schopni pružně reagovat na téměř jakékoliv přání klienta.